2020 balandžio 07 d., antradienis
 
Žiūrėkite naujausią laidą BTV tinklapyje
Laida rodoma
BTV
Šeštadieniais
8:45
 
 

Sveikatos aktualijos

DĖMESIO!
Prisidengiant el. pašto adresu lina@sveikatosabc.lt siuntinėjamas pagalbos prašymas (su antrašte "Juozas Palevičius - PRAŠYMAS") pervesti pinigus Juozo Palevičiaus šeimai. 

Informuojame, kad su šiuo prašymu neturime nieko bendro ir perspėjame būti atsargiems.
Dauguma Lietuvos gyventojų nesidomi perkamo vandens sudėtimi
Net 73 proc. perkančiųjų natūralų mineralinį vandenį retai arba išvis neskaito perkamo mineralinio vandens etikečių. Beveik dešimtadalis visų tyrimo dalyvių prisipažino, jog etikete nesidomi, nes nesupranta nurodomos vandens sudėties.
Skiepijimų kalendorius senjorams – būtinybė ir atsakomybė
Pastaruoju metu Lietuvoje kaip visoje Europoje dėl įvairių priežasčių ryški visuomenės senėjimo tendencija. Senjorai priklauso rizikos grupei, kuriai didžiausią grėsmę kelia ne tik gripo, bet ir primirštų užkrečiamųjų ligų komplikacijos.
Vėjaraupių vakarėliai – neišmanymas gali sukelti mirtinas pasekmes vaikų ir suaugusiųjų sveikatai
Gydytojai tvirtina, kad dabar vėjaraupiams ypač palankus metas – šios ligos virusas mėgsta vėstantį orą ir žaibiškai plinta žiemą. Dažnai nesunkia vaikiška liga laikomi vėjaraupiai gali kelti rimtą pavojų.
Lietuva sustiprins pozicijas medicinos turizmo srityje
Siekdama skatinti Lietuvos medicinos turizmo paslaugų eksportą, užmegzti naujų ryšių, įsitvirtinti tarptautinėje medicinos turizmo paslaugų srityje, Ūkio ministerija šią savaitę pasirašys memorandumą dėl bendradarbiavimo medicinos turizmo srityje.
Prieš įsigyjant augintinį – informacijos apie sveikatingumą ir laikymo sąlygas
Pasitaiko atvejų, kai norintys pasipelnyti, neatsakingi ar nelegalia veikla besiverčiantys prekeiviai parduoda sergančius, neskiepytus ar netinkamomis sąlygomis laikytus gyvūnus, užsikrėtusius parazitais, nusilpusia imunine sistema. 
Užkrečiamųjų ligų specialistai įspėja: prasideda rotavirusinės infekcijos sezonas

Šaltuoju metų laiku Lietuvoje, kaip ir kitose Europos šalyse, pradeda siausti virusinės žarnyno infekcijos, iš kurių dažniausia – rotavirusinis gastroenteritas. 

Jei liūdesys aplankė sielą...
Atėjus rudeniui, gauname vis mažiau šviesos. Ilgais vakarais ne vieną pradeda kankinti liūdnos mintys. Kartais nuo to suirztame ir būna sunku užmigti ar sugadiname nuotaiką artimam žmogui. Visi tampame jautresni, net pasiduodame depresijai. Nuleisti rankų neverta, ypač kai gamta siūlo tiek daug savo dovanų, naudingų kaip tik šiuo metu.
Kaip sušvelninti sausų akių sindromą?
Jūsų akys paraudusios, ašaroja? Jas peršti, degina, graužia? Jaučiatės taip, tarsi į akis kas nors būtų pripylęs smėlio ar įstrigdinęs svetimkūnį? Pradėjote prasčiau matyti? O gal akys nebetoleruoja kontaktinių lęšių? Jei jaučiate nors vieną šių simptomų, reikėtų įtarti sausų akių sindromą.

Tyrimas: du trečdaliai lietuvių jaunimo išgyveno neigiamą patirtį vaikystėje
Minėdama pasaulinę psichikos sveikatos dieną, viešoji įstaiga „Vaikų linija“ pristato „Neigiamos vaikystės patirties“ tyrimo rezultatus.
 
 
© UAB Sveikatos ABC   Reklama
Dizaino sprendimas: Deform
Techninis sprendimas: PGS
“Sveikatos ABC”
Redakcijos adresas:
Inovacijų g. 4, LEZ, Kauno raj.
Tel. (8 37) 328008
Faks. (8 37) 338487
redaktore@sveikatosabc.lt