2020 balandžio 07 d., antradienis
 
Žiūrėkite naujausią laidą BTV tinklapyje
Laida rodoma
BTV
Šeštadieniais
8:45
 
 

Sveikatos aktualijos

Rengiamas unikalus sveikos mitybos mokyklose projektas
Šiaurės ministrų tarybos biuras kartu su partneriais spalio 17 – 20 d. Šiaulių Gegužių progimnazijoje pradeda vykdyti unikalų projektą „Sveikesnio pasirinkimo link“, kurio pagrindinis tikslas – skatinti sveiką vaikų mitybą Lietuvos švietimo įstaigose.
Pusė moterų darbe patiria psichologinį smurtą
Atliktus tyrimą Vilniaus ir Klaipėdos miestuose, nustatyta, kad kas trečias apklaustas vyras ir kas antra moteris darbe per 12 mėnesių laikotarpį patiria psichologinį smurtą – tyčinį valdžios prieš juos ar darbuotojų grupę naudojimą.
Šiandien – saugokime savo akis!
Pasaulio sveikatos organizacija antrąjį spalio ketvirtadienį (šiemet – spalio 13-ąją) yra paskelbusi Pasauline regėjimo diena. Šią dieną žmonės skatinami pasirūpinti savo akimis, atkreipti dėmesį į aklumo keliamas problemas bei regėjimo sutrikimus.
Odos jaunystei ir grožiui
Oda saugo organizmą nuo mechaninių pažeidimų, išorės veiksnių, padeda reguliuoti kūno temperatūrą, išskiria vandenį ir katabolizmo produktus. 
Apklausa: beveik trečdalis lietuvių stresą malšina rūkydami
Siekdami nusiraminti po patirto streso Lietuvos gyventojai itin dažnai griebiasi cigaretės. Kad atsipalaiduoja rūkydami, prisipažįsta 29 proc. tyrimo metu apklaustų 15–74 metų lietuvių.
Saldikliai – išeitis figūra besirūpinančioms smaližėms
Saldus maistas daugeliui asocijuojasi su malonumu, pagunda, vilione. Pagunda sustiprėja artėjant žiemai, kuomet apima rudeninė depresija ir ieškome būdų pakelti sau nuotaiką.
Vyrams svarbiau vandens skonis, moterims – nauda
Parduotuvių lentynose rinkdamiesi natūralų mineralinį vandenį vyrai ir moterys vadovaujasi skirtingais prioritetais – vyrai pirmenybę teikia skoniui, o moterys vertina vandens mineralines savybes ir naudą. 
Kauno klinikose - sudėtinga peties sąnario operacija
Kauno klinikų Ortopedijos - traumatologijos klinikos sporto traumų ir artroskopijos sektoriuje buvo atlikta sudėtinga peties sąnario endoskopinė operacija profesionaliam sportininkui.
Kardiologų pacientai nerimauja dėl širdies veiklos sutrikimų
Nors gyvenimo trukmė ilgėja, pasaulyje nuo širdies ir kraujagyslių ligų kasmet miršta apie 17,5 milijonų žmonių ir šis skaičius vis didėja. Medikai širdies ir kraujagyslių ligas vadina industrializacijos ligomis, mat per pastaruosius 200 metų kardinaliai pasikeitė žmonių gyvenimo būdas. 
Nelaukti svečiai namuose? Užverkime duris laiku
Artėjant šaltajam sezonui namuose esančių plyšių užsandarinimas tampa aktualus ne tik dėl šildymo sąnaudų, bet ir dėl graužikų antplūdžio į namus bei kitas patalpas. Pasak kenkėjų kontrolės ekspertų, pelės ir žiurkės padaro daugiausia žalos namų ūkiui nei bet koks kitas kenkėjas.
 
 
© UAB Sveikatos ABC   Reklama
Dizaino sprendimas: Deform
Techninis sprendimas: PGS
“Sveikatos ABC”
Redakcijos adresas:
Inovacijų g. 4, LEZ, Kauno raj.
Tel. (8 37) 328008
Faks. (8 37) 338487
redaktore@sveikatosabc.lt