2020 balandžio 07 d., antradienis
 
Žiūrėkite naujausią laidą BTV tinklapyje
Laida rodoma
BTV
Šeštadieniais
8:45
 
 

Sveikatos aktualijos

Ar šlapimas gali būti vaistas?
Kad ir kaip keistai beskambėtų, ko gero, ne vienas esame girdėję, jog, norint pagyti nuo tam tikrų ligų, liaudies medicinos žinovai rekomenduoja šlapimą. Galite būti šokiruoti, tačiau ištisus šimtmečius šlapimas kai kuriose kultūrose buvo laikomas rinktiniu sveikatos gėrimu.
Balandžio 7-oji – Pasaulinė sveikatos diena
Balandžio 7-ąją minima Pasaulinė sveikatos diena. Ta proga Vilniuje įsikūrusio Medicinos diagnostikos ir gydymo centro medikai ragina gyventojus pasirūpinti savo sveikata.
Kaip meditacija malšina skausmą
Pasak naujausio tyrimo, kuris buvo publikuotas naujausiame „Journal of Neuroscience“ numeryje, meditacija sukelia smegenyse stiprų skausmą malšinantį poveikį.
Balandžio 6-oji – saugaus eismo diena
Dienos ilgėja, naktys trumpėja, tačiau pėstieji ir dviratininkai neturėtų pamiršti, kad sutemus yra BŪTINA segėti atšvaitus. Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuras primena, kad nuo šių metų kovo 1-osios už ėjimą tamsiu paros metu neprisisegus atšvaito išaugo atsakomybė.
Pacientas gali pasirinkti ne tik šeimos gydytoją, bet ir psichiatrą
Dabar pacientai turi galimybę atskirai pasirinkti ir šeimos gydytoją, ir pirminėje asmens sveikatos priežiūros įstaigoje dirbantį psichiatrą. Taip numatyta šių metų kovo viduryje sveikatos apsaugos ministro įsakymu...
Konferencija gydytojams
Įvairių specialybių gydytojai š.m. balandžio 14 d. kviečiami į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto rengiamą konferenciją "Augalinių vaistinių preparatų svarba bendrojoje gydytojo praktikoje".
Gyventojai raginami pasitikrinti regėjimą
Akys – didžiausias mūsų turtas, tačiau retas žmogus tinkamai jomis rūpinasi. Dėl didelio krūvio, tenkančio akims, gyventojai dažnai skundžiasi pablogėjusiu regėjimu, akių ašarojimu, nuovargiu. Daugėja akių ligų, kurių išvengti būtų galima...
Odontologai: dantų ėduonis – užkrečiamas
Visi žino, kad gripas yra užkrečiama liga. O ar įmanoma užsikrėsti dantų ėduonimi? Mokslininkai teigia, kad ne tik įmanoma, – tai vyksta nuolat. Nors kaltė dažnai suverčiama saldumynams, dantų ėduonį pirmiausiai sukelia tam tikra bakterijų rūšis.
Kokį geriamą vandenį pasirinkti?
Nuolat girdime specialistų patarimus gerti kuo daugiau vandens, kadangi šis gyvybės šaltinis turi įtakos mūsų sveikatai bei grožiui. Dietologai tvirtina, kad žmogaus organizmui vandens reikia suvartoti ne mažiau kaip 2 l per parą, ir pabrėžia, kad vanduo turi būti kokybiškas.
Būkite budrūs: nepageidaujami maisto papildai!
Vartotojai teigia, kad bendrovės "Helvetia Direct Marketing"atstovai telefonu siūlo įsigyti maisto papildų, informuodami, kad pirmąją siuntą galės išbandyti nemokamai, o jeigu maisto papildai netiks...
 
 
© UAB Sveikatos ABC   Reklama
Dizaino sprendimas: Deform
Techninis sprendimas: PGS
“Sveikatos ABC”
Redakcijos adresas:
Inovacijų g. 4, LEZ, Kauno raj.
Tel. (8 37) 328008
Faks. (8 37) 338487
redaktore@sveikatosabc.lt