2020 balandžio 07 d., antradienis
 
Žiūrėkite naujausią laidą BTV tinklapyje
Laida rodoma
BTV
Šeštadieniais
8:45
 
 

Sveikatos aktualijos

Kovokime su tuberkulioze iki pergalės!

Kasmet kovo 24-ąją minima Pasaulinė tuberkuliozės diena. Ši diena tapatinama su tuberkuliozės bakterijos atradimo data -1882 m. kovo 24 d. vokiečių gydytojas Robertas Kochas atrado tuberkuliozės lazdelę...

Atsinaujinusioje „Sveikatos ABC“ laidoje dalyvaus ir pacientai
Balandžio 3-ąją, sekmadienį, LNK televizijoje startuoja atsinaujinusi laida apie sveikatą „Sveikatos ABC“, kuri yra ilgiausiai eteryje gyvuojanti sveikatos laida, kitąmet pradėsianti jau dvidešimtąjį savo sezoną.
Kovo 22-oji - Pasaulinė vandens diena
Vanduo yra būtinas žmogaus organizmui, nes be vandens žmogus sunkiai išgyventų savaitę. Nors atrodo, jog gauti vandens mums nėra sunku, tačiau turime rinktis švarų, kokybišką vandenį.
Saldžių sapnų...
Kovo 21 dieną Europoje minima tarptautinė miego diena. Ja siekiama pabrėžti miego svarbą žmogaus gyvenimo kokybei. Miegas – tai periodiška žmogaus ir daugelio gyvūnų sąlyginės ramybės būsena, kurios metu organizmas...
Laikas pasiskiepyti nuo erkinio encefalito
Rimstant aistroms dėl įsisiautėjusio gripo, pats laikas pagalvoti ir apie kitas grėsmes – erkių platinamas ligas. Pranašaujama, kad šios ligos netrukus pasieks tikros epidemijos lygį. Ši prognozė sietina su globaliniu klimato atšilimu...
Lietuviai geria nepakankamai sulčių
Sveikatai sustiprinti žmogui per dieną reikia suvalgyti apie 400 g. vaisių, daržovių arba išgerti jų sulčių. Deja, vienas Lietuvos gyventojas kasmet išgeria mažiau nei 5 litrus sulčių, tai yra šešis kartus mažiau nei vidutinis Vokietijos gyventojas bei du kartus mažiau nei vidutinis Estijos gyventojas.
Apie jonizuojančios spinduliuotės galią
Radiacinės saugos centras informuoja, kad šiuo metu grėsmės Lietuvos gyventojų apšvitai ir sveikatai dėl įvykių Japonijos Fukushima Daiichi atominėje elektrinėje nėra. Gyventojai, grįžę iš Japonijos ir norintys įsitikinti, ar ten būdami nepatyrė apšvitos...
Šunų savininkai gyvena ilgiau
Moksliniai tyrimai parodė, jog šunų savininkai laimingesni, sveikesni ir gali gyventi ilgiau. Jei norite gyventi sveikesnį gyvenimą, remiantis psichologo dr. Wellso tyrimais, šuo gali būti puiki galimybė tai įgyvendinti.
Joga – senovės išmintis šiuolaikiniam pasauliui
Nuo senų laikų žmonės ieškojo metodų, kurie padėtų išspręsti sveikatos problemas, harmonizuotų emocijas, teisinga linkme nukreiptų gyvenimo stilių. Būtent joga ir yra ta praktika, kurios dėka daugybė žmonių atkūrė harmoniją su savimi ir supančiu pasauliu.
Pacientai šeimos gydytojus vertina už rodomą pagarbą ir supratimą
Lietuvos gyventojai palankiai vertina šeimos gydytojų bei dienos chirurgijos, gerai ir labai gerai atsiliepia apie ambulatorines slaugos paslaugas. Tai parodė 2010 m. pabaigoje atlikta "Pacientų ir sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų apklausa".
 
 
© UAB Sveikatos ABC   Reklama
Dizaino sprendimas: Deform
Techninis sprendimas: PGS
“Sveikatos ABC”
Redakcijos adresas:
Inovacijų g. 4, LEZ, Kauno raj.
Tel. (8 37) 328008
Faks. (8 37) 338487
redaktore@sveikatosabc.lt